sadsad x
asdasd

Hakkımızda

Sizinle tanışmamız 2015 senesinde açtığımız ilk mağazamız ile oldu. Ancak 20 seneyi aşkın süredir ev tekstili ve ev dekorasyonu sektörü içerisinde toptancı kimliğimizle farklı markalar adı altında biz hep sizinleydik. Sizlerle Dünyanın önde gelen marketlerinden bize özel üretilen dekorasyon ürünlerini, %100 türk pamuğunun eşsiz dokusunu buluşturma arzumuzu 2015 senesinde Türkiye’den Dünya’ya açılacak olan markamız “ White & Beige” ile buluşturma kararı aldık.

White & Beige, hayatınıza, yaşam alanlarınıza dokunacak mağazaları ile size en yüksek kalitedeki ürünleri, en ulaşılabilir fiyatlar ile deneyimleme fırsatı sunmayı amaçlamaktadır.

ÜRÜN GRUBUMUZ

Tamamı Türkiye de üretilen ev tekstili ürünlerimiz ve Dünyanın seçkin ülkelerinde tasarımcılarımız tarafından oluşturulan ev dekorasyonu koleksiyonumuz ile yaşam alanlarınıza sade ve şık bir dokunuş White &Beige’de!

DEĞERLER

KALİTE - Üretimin ilk anından son aşamasına kadar fabrikada bulunan ekibimiz ile size uzun yıllar kullanmaktan keyif alacağınız ev tekstili ve ev dekorasyonu ürünleri üretiyoruz.

KARARLILIK - Türk pamuğunun dünyada hak ettiği konumuna ulaşması için tüm tekstil ürünlerimizi ülkemizin tarlalarında yetişen özenle topladığımız pamuktan üretiyoruz. En iyi, en kaliteli ürünü sizinle buluşturma arzumuz ekiplerimizin her gün bir önceki günden daha fazla çalışmasıyla devam etmektedir.

TASARIMCILARIMIZ

Tasarımcılarımız istanbuldaki stüdyolarında dünyadaki trendleri takip ederek, zevkinize hitap edecek tasarımlar üretmek için çalışıyor.

White & Beige'in ev tekstili ve ev dekorasyonu koleksiyonlarını en yetenekli tasarımcılar ile her sezon sizin için yeniliyor!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.